Spausdinimo versija

Kontaktai

Nerodyti prekės kategorijoje: 
0

Kontaktinė informacija

Mokslinė UAB „Vingis“

Įmonės kodas 120347237
PVM kodas LT203472314
Jankiškių g. 18, 02300 Vilnius

Tel. +370 5 264 0488
Tel. +370 5 247 2185

Informacijai: info@suvirinimas.lt
Buhalterijai: vingis@suvirinimas.lt

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Darbo laikas:
I-IV (8-17val)
V (8-16val)

Kontaktai 2

Prezidentas:
Valentinas Bražiūnas Mob. tel.: 8-687-86449
El.p. valentinas@suvirinimas.lt

Komercijos direktorius:
Sigitas Masys Mob.tel.: 8-686-93893
El.p. sigitas@suvirinimas.lt

Technikos direktorius:
Vilius Semenas Mob.tel.: 8-686-22695
El.p. vilius@suvirinimas.lt

Rinkodaros vadybininkė:
Justa Dominauskienė Mob.tel: 8-620-17753
El.p. justa@suvirinimas.lt

Kontaktai 3

Suvirinimo inžinierė:
Aušra Strazdienė Mob.tel: 8-618-12257
El.p. ausra@suvirinimas.lt

Sandėlio vedėjas:
Lionius Bražiūnas Mob.: 8 652 06830
El.p.: lionius@suvirinimas.lt

Serviso tarnyba:

Serviso inžinierius:
Viktoras Karvelis Mob.tel.: 8-620-17751
El.p. viktoras@suvirinimas.lt

Serviso inžinierius:
Martynas Vansevičius Mob.tel.8-680-24171
El.p. martynas@suvirinimas.lt

Susisiekite su mumis

Parašykite mums!

Vieta

Akcija!

Pusautomačiai MinarcMig EVO