Mūsų šūkis:

Suvirintojo džiaugsmas - gera suvirinimo technika ir kokybiškos medžiagos!

Mūsų tikslas:

Užtikrinti partneriams gerą ir kokybišką darbą, pateikti tik aukščiausios kokybės produkciją!

Kas mes?

Mokslinė UAB „Vingis“ – labiausiai specializuota suvirinimo produkcija prekiaujanti įmonė Lietuvoje, teikianti aukštos kokybės suvirinimo produkciją ir galinti užtikrinti aukšto lygio aptarnavimą.

Kodėl mes?

  • 30 metų dirbame suvirinimo įrangos ir medžiagų srityje, todėl mūsų patyrę ir kompetentingi specialistai suteiks Jums išsamią konsultaciją suvirinimo klausimais.

  • Teikiame tik kokybišką ir patikimą įrangą ir medžiagas, kurios leis Jums sutaupyti - sumažins eksploatacines išlaidas ir padidins suvirinimo našumą.

  • Specializuojamės tik suvirinimo srityje, todėl išmanome tai, kuo prekiaujame.

  • Bendradarbiaudami su mumis galite jaustis saugūs – užtikrinsime visapusišką aptarnavimą konsultacijų, remonto, garantijų srityje.

  • Efektyviai valdydami sandėlį, galime greitai pateikti ir pristatyti prekes į bet kurią Lietuvos vietą.

  • Dirbame sąžiningai ir atsakingai, mums svarbus kiekvienas klientas.

Įmonė prekiauja suvirinimo įranga ir medžiagomis. MUAB"Vingis" Lietuvoje atstovauja pasaulyje gerai žinomas suomių firmas - Kemppi, Heatmaster, švedų firmas - Elga, Plasmateknik.

Kolektyvo branduolį sudaro specialistai, baigę aukštąsias technikos mokyklas, daugelį metų dirbantys suvirinimo technologijų srityje. Aukšta specialistų kvalifikacija leidžia žengti koja kojon su nepaliaujamai tobulėjančia suvirinimo technika ir technologija, ją įsisavinti ir perduoti savo partneriams.

Kas galvoja apie ateitį, puikiai supranta, kad tik kokybiškas darbas garantuoja sėkmę versle, todėl mūsų įmonės darbuotojai ir toliau ieškos sėkmės tik kokybiškų produktų rinkoje, plėsim serviso tarnybas, greito ir kokybiško aptarnavimo būdus, produktų demonstravimo, apmokymo srityse, kad būtų maksimaliai išnaudojamos jų galimybės, sukaupta patirtis ir žinios.

Tikimės, kad ši svetainė padės mums ir mūsų partneriams efektyviai bendrauti, taupyti laiką ir jėgas sprendžiant visas su suvirinimu iškylančias problemas.

MUAB “Vingis” yra Lietuvos suvirintojų asociacijos, kuri yra prisijungusi prie Tarptautinio Suvirinimo Instituto (IIW), narė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.