Suvirinimo aparatų nuoma

Suvirinimo aparatų nuomos taisyklės:

Nuomos terminai, grąžinimas

1.  Jeigu įranga išnuomojama penktadienį bet kuriuo darbo dienos laiku ir penktadienį negrąžinama, tai nuomos mokestis už šeštadienį ir sekmadienį skaičiuojamas kaip dvi nuomos dienos.
2. Minimali įrangos nuomos trukmė – viena diena.
3. Jeigu įranga paimama bet kurią darbo dieną iki 12-os valandos, tai ši diena skaičiuojama kaip viena nuomos diena.
4. Jeigu įranga grąžinama bet kurią darbo dieną po 14 valandos, tai įrangos grąžinimo diena skaičiuojama kaip viena nuomos diena.
5. Nuomos mokestis ne darbo dienomis neskaičiuojamas, kai įrangos nuoma yra ilgesnė kaip penkios darbo dienos.

Įrangos nuomos kaina ir užstatas

 1. Nuomos mokestis apima tik atlygį už naudojimąsi Įranga, tačiau neapima išlaidų už Įrangos naudojimui reikalingus priedus (antgaliai, tūtos ir kt.) ir eksploatacinių medžiagų (suvirinimo vielos, dujų ir kt.) sunaudojimą.

 2. Nuomos mokestis pradedamas skaičiuoti nuo nuomos sutarties pasirašymo dienos, ir atsiskaitoma Įrangos grąžinimo metu.

 3. Už išnuomotą Įrangą ir Įrangos sunaudotus priedus ir eksploatacines medžiagas pagal faktinį kiekį Nuomininkas įsipareigoja sumokėti Nuomotojui pagal išrašytą PVM sąskaitą –faktūrą Įrangos grąžinimo metu.

 4. Užstatas už įrangą yra iki 300 eurų.

Papildomos nuomos sąlygos fiziniams asmenims:

 1. Fiziniai asmenys norėdami išsinuomoti įrangą turi pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus: pasą arba asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą.

 2. Fizinis asmuo vienu metu gali išsinuomoti ne daugiau kaip 1 (vieną) suvirinimo įrangos vienetą.

Papildomos nuomos sąlygos juridiniams asmenims:

 1. Juridinio asmens atstovas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus: pasą arba asmens tapatybės kortelę, darbuotojo pažymėjimą, atstovaujamos įmonės įgaliojimą.

 2. Jei nuomojama ilgiau nei mėnesį, sąskaita faktūra išrašoma ir atsiskaitoma kas mėnesį.

Įrangos perdavimas ir priėmimas

 1. Nuomotojas užtikrina, kad Nuomininkui perduodama įranga yra techniškai tvarkinga ir atitinkanti visus saugos reikalavimus.

 2. Nuomotojas turi teisę patikrinti grąžinamos įrangos techninę būklę ir komplektaciją.

 3. Nuomotojas neatsako už nuostolius, kuriuos Nuomininkas patyrė dėl įrangos gedimo ne dėl nuomotojo kaltės.

 4. Nuomininkas įsipareigoja naudoti įrangą pagal tiesioginę paskirtį, laikytis eksploatacijos, saugos, priešgaisrinės apsaugos taisyklių.

 5. Nuomininkas neturi teisės leisti naudotis Įranga, ją turėti ar valdyti tretiesiems asmenims bei ją subnomuoti, daryti bet kokius pakeitimus Įrangos mechanizmuose.

 6. Nuomininkas atsako už Įrangos praradimą (įskaitant praradimą dėl nusikalstamų veikų, administracinių teisės pažeidimų) bei sunaikinimą, kaip šios Įrangos saugotojas. Apie Įrangos praradimą ar sunaikinimą Nuomotojui ir teisėsaugos institucijoms turi būti informuota per vieną darbo dieną.

 7. Įranga turi būti grąžinta tokios pat techninės būklės ir komplektacijos, kokia ji buvo jos pateikimo Nuomininkui metu, išskyrus normalų nusidėvėjimą.

 8. Nuomininkas turi grąžinti tos pačios komplektacijos, techniškai tvarkingą Įrangą.  Jei Įrangos grąžinimo metu Nuomotojas sužino, kad Įranga netinkama naudoti arba kad reikšmingai sumažėjo jos vertė, Nuomotojas savo nuožiūra gali pasirinkti: atsisakyti priimti Įrangą ir reikalauti, kad Nuomininkas sumokėtų kompensaciją, kuri lygi nustatytai Įrangos verčiai pagal sutartį arba priimti Įrangą ir reikalauti, kad Nuomininkas kompensuotų visas su Įrangos remontu susijusias išlaidas.

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.