Kontaktai

Mokslinė UAB „Vingis“

Įmonės kodas 120347237
PVM kodas LT203472314
Jankiškių g. 18, 02300 Vilnius

Tel.+370 5 264 0488

Tel.+370 5 247 2185

vingis@suvirinimas.lt

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Darbo laikas:
I-IV (8-17val) V (8-16val)

Prezidentas:
Valentinas Bražiūnas Tel. 868786449
El.p. valentinas@suvirinimas.lt

Komercijos direktorius:
Sigitas Masys Tel.: 868693893
El.p. sigitas@suvirinimas.lt

Technikos direktorius:
Vilius Semenas Tel.: 868622695
El.p. vilius@suvirinimas.lt

Sandėlio vedėjas:
Lionius Bražiūnas Mob.: 865206830
El.p.: lionius@suvirinimas.lt

Suvirinimo inžinierė:
Aušra Strazdienė Mob.tel: 861812257
El.p. ausra@suvirinimas.lt

Rinkodaros vadybininkė:
Justa Dominauskienė Mob.tel: 860668089
El.p. justa@suvirinimas.lt

Serviso tarnyba:

Serviso inžinierius:
Viktoras Karvelis Mob.tel.: 862017751
El.p. viktoras@suvirinimas.lt

Almantas Samuolis Mob.tel: 861017406
El.p. almantas@suvirinimas.lt

Mokslinės UAB "Vingis"
Atstovybė Šiauliuose:

Paulius Juzėnas
Tel: +37061586090
El.p. paulius@suvirinimas.lt
Frenkelių 27 (buv. Elnio)

Prieš atvykstant, paskambinti!

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.