Garantijos

Kemppi suvirinimo aparatų garantijos sąlygos

KEMPPI OY savo gamintiems ir parduotiems gaminiams suteikia garantiją, jei juose atsiranda gamybos ar medžiagų defektų. Garantinį remontą turi atlikti tik įgaliotas KEMPPI aptarnavimo atstovas. Įpakavimo, transportavimo ir draudimo išlaidas prisiima trečioji šalis. Garantija įsigalioja pirkimo dieną. Žodiniai pažadai, kurie neatitinka garantijos sąlygų, nėra privalomi garantuotojui.

Garantijos apribojimai

Žemiau išdėstytų sąlygų garantija neapima:

 • Defektai dėl natūralaus dėvėjimosi ir dilimo, darbo ir aptarnavimo nurodymų nesilaikymas, jungimas prie neteisingos įtampos ar sugedusio tinklo (įskaitant antįtampius virš aparatui leistinų ribų), neteisingas dujų slėgis, perkrovimas, pervežimo ar laikymo sužalojimai, gaisras ar sužalojimas dėl gamtinės priežasties, kaip žaibas ar potvynis.

 • Ši garantija neapima tiesioginių ar netiesioginių kelionės išlaidų, dienpinigių ar nakvynpinigių.

 • Dėmesio: garantija netaikoma dylančioms dalims, tokioms kaip degikliai ir jų dalys, padavimo ratukai, vielos padavimo kanalai, veido apsaugos priemonėms, kabeliams ir distanciniams reguliatoriams.

 • Pagal šią garantiją nepadengiami tiesioginiai ar netiesioginiai nuostoliai, susiję su defektų turinčiu gaminiu.

 • Garantija netenka galios, jei gaminyje padaryti pakeitimai be gamintojo aprobavimo, ar jei remontas atliktas, naudojant neaprobuotas atsargines dalis.

 • Garantija taip pat netenka galios, jei remontą atliko neįgaliotas atstovas.

 • Kemppi atstovas gali atsisakyti taikyti garantiją, jeigu su aparatu buvo naudojami kitų firmų, ne Kemppi, suvirinimo degikliai.

Garantijos periodas

 • Garantija galioja dvejus metus nuo pirkimo dienos, su sąlyga, kad suvirinimo aparatas naudojamas vieną pamainą.

 • Garantinis periodas dviejų ar trijų pamainų naudojimo atvejais yra metai ar šeši mėnesiai atitinkamai.

 • Maitinimo šaltiniams, vielos padavimo mechanizmams ir aušintuvams garantija gali būti pratęsta iki 3 metų, jeigu klientas per 2 mėnesius nuo pirkimo dienos užsiregistruoja warranty.kemppi.com

 • Garantinis periodas dviejų pamainų naudojimo atveju sutrumpėja iki 1,5m.

 • 3 metų garantija negalioja nuomojamai įrangai, valdymo plokštėms ir suvirinimo mechanizacijai, taip pat seno modelio Minarc 150 aparatams.

 • Jeigu klientas suvirinimo aparato neužregistruoja, jam lieka galioti 2 metų garantija.

Garantinis remontas

Apie garantinius defektus turi būti pranešta KEMPPI ar įgaliotam KEMPPI aptarnavimo atstovui garantiniu periodu. Prieš pradedant kokius nors garantinius darbus, klientas privalo pateikti pirkimo įrodymą ir nurodyti įrenginio serijinį numerį garantijai patvirtinti. Pagal garantiją pakeistos dalys lieka KEMPPI nuosavybėje. Po garantinio remonto garantija suremontuotam ar pakeistam įrenginiui tęsiasi iki pirminio garantinio periodo pabaigos. Atskirai pirktoms remontinėms dalims galioja 6 mėnesių garantija.

Lietuvoje aparatų garantinį remontą ir aptarnavimą atlieka KEMPPI firmos įgaliotas atstovas Mokslinė UAB “Vingis”. Jankiškių 18, 2053 Vilnius tel. 852640488, vingis@suvirinimas.lt

3 metų garantija Kemppi suvirinimo aparatams!

Nuo 2018metų vasaros Kemppi pradeda taikyti išplėstinę 3 metų garantiją Kemppi suvirinimo aparatams.

Įprastai visai Kemppi suvirinimo įrangai taikoma 2 metų garantija, tačiau įvykdžius tam tikrus reikalavimus garantija gali būti pratęsiama dar vieniems metams.

3 metų garantijos sąlygos:

 • Kai nusiperkate suvirinimo aparatą, mes jį užregistruojame Kemppi duomenų bazėje. Taip suvirinimo aparatas įgyja 2 metų garantiją.

 • Norėdami gauti 3-ių metų garantiją, per 2 mėnesius nuo pirkimo dienos, turėsite užsiregistruoti Kemppi MY FLEET duomenų bazėje adresu: https://registration.cloud.kemppi.com/warranty

 • Sėkmingai užsiregistravę, galėsite atsisiųsti registracijos dokumentą, kuriame nurodomas garantijos laikotarpis. Garantijos sertifikatą taip pat bet kada bus galima atsisiųsti Jūsų Kemppi MY FLEET profilyje.

Kaip užregistruoti suvirinimo aparatą 3 metų garantijai gauti?

Tam, kad galėtumėte užregistruoti suvirinimo aparatą sistemoje, Jums reikės nurodyti serijinį aparato numerį (serial number) ir saugumo kodą (security code). Šiuos numerius galite rasti galinėje aparato pusėje.

Kam galioja 3 metų garantija?

 • 3 metų garantija galioja maitinimo šaltiniams, vielos padavimo mechanizmams ir aušintuvams.

 • 3 metų garantija negalioja: valdymo plokštėms, suvirinimo mechanizacijai, savaiminio užtemimo filtrams, kraunamoms baterijoms, taip pat seno modelio Minarc 150 aparatams.
  3 metų garantija negalioja nuomojamai įrangai.
  Jeigu įranga dirba dviem pamainomis, garantijos laikotarpis sutrumpėja nuo 3m iki 1,5m atitinkamai.

5 žingsniai:

1. Nusiperkate Kemppi suvirinimo aparatą
2. Suvirinimo aparatą užregistruojame mes;
3. Surandate saugumo kodą (security code) ir serijinį numerį (serial number)
4. Suvirinimo aparatą užregistruojate JŪS warranty.kemppi.com
5. Gaunate 3 metų garantiją!

Daugiau informacijos kemppi svetainėje.

Nepavyko užsiregistruoti? Susisiekite su mumis: 852640488 arba info@suvirinimas.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.